داکت آلومینیومی - عایق الاستومری صوتی موجدار آکوستیک

داکت آلومینیومی - عایق الاستومری صوتی موجدار آکوستیک

داکت آلومینیومی	عایق دار پلی اتیلن,
داکت آلومینیومی	پلی اتیلن,
داکت آلومینیومی	عایق دار آنتی باکتریال,
داکت آلومینیومی	آلومینیومی,
داکت آلومینیومی	آلومینیومی رنگی,
داکت آلومینیومی	خرطومی,
داکت آلومینیومی	آلومینیومی ساده متالایز,
داکت آلومینیومی	آلومینیومی متالایز,
داکت آلومینیومی	متالایز,
داکت آلومینیومی	روکش PVC,
داکت آلومینیومی	ترک,
داکت آلومینیومی	ترکیه,
داکت آلومینیومی	عایق دار,
داکت آلومینیومی	اسپیرال,
داکت آلومینیومی	روکش دار,
داکت آلومینیومی	پلی استر,
داکت آلومینیومی	پشم شیشه,
داکت آلومینیومی	عایق دار,
داکت آلومینیومی	آلومینیومی,
داکت آلومینیومی	آلومنیومی,
داکت آلومینیومی	آلمینیوم,
داکت آلومینیومی	لمینیت شده,
داکت آلومینیومی	ساده,
داکت آلومینیومی	آنتی باکتریال,
داکت آلومینیومی	آنتی باکتریل,
داکت آلومینیومی	الاستومری,
داکت آلومینیومی	الاستومریک,
داکت آلومینیومی	الاستومریک آنتی باکتریال,
داکت آلومینیومی	الاستومریک آنتی باکتریل,
داکت آلومینیومی	الاستومری آنتی باکتریل,
داکت آلومینیومی	الاستومری آنتی باکتریال,
داکت آلومینیومی	عایق الاستومری, ,
داکت آلومینیومی	عایق الاستومریک,
داکت آلومینیومی	عایق الاستومری لمینیت شده,
داکت آلومینیومی	بهداشی ,
داکت آلومینیومی	بیمارستانی,
داکت آلومینیومی	تمیز,
داکت آلومینیومی	اطاق تمیز,
داکت آلومینیومی	اطاق بهداشتی,
داکت آلومینیومی	اطاق ایزوله,
داکت آلومینیومی	ایزوله,
داکت آلومینیومی	تهویه,
داکت آلومینیومی	انتقال هوا,
داکت آلومینیومی	اگزاست,
داکت آلومینیومی	دهش,
داکت آلومینیومی	برگشت,
داکت آلومینیومی	مکش,
داکت آلومینیومی	هوا,
داکت آلومینیومی	کمبی,
داکت آلومینیومی	روکش دار,
داکت آلومینیومی	برزنتی,
داکت آلومینیومی	فویل,
داکت آلومینیومی	قیمت,
داکت آلومینیومی	لیست قیمت,
داکت آلومینیومی : عایق الاستومری موجدار
کاربرد: جایگزین سایر عایق های سنتی و قدیمی نظیر: پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت، کناف و ...، جهت عایق صوت نمودن دیوارها، سقف، کف، دستگاه ها، پمپ ها، ورق های گالوانیزه (جلوگیری از لرزش و انعکاس صوت)، بدنه خودرو و ...

ضخامت: 6 میلیمتر، 10 میلیمتر، 13 میلیمتر، 16 میلیمتر، 20 میلیمتر ؛ 25 میلیمتر ؛ 32 میلیمتر و 50 میلیمتر

شانه تخم مرغی چسبدار و ساده
مزایا: جدیدترین و مدرن ترین عایق صوتی موجود در دنیا، ضد حریق ونسوز و ضد آب، قابلیت رنگ پذیری، دوستدار محیط زیست، بسیار سبک، سرعت بسیار بالا در نصب و اجرا، عایق حرارتی و برودتی، چسبدار (بدون نیاز به چسب کاری)، مقاوم در برابر اشعه اوزون، مقاوم در مقابل مصالح ساختمانی، دارای ظاهری زیبا و مناسب، دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی 
عایق های الاستومری حرارتی و برودتی الاستومریک سلول بسته از جنس EPDM و NBR ، برای اولین بار 50 سال قبل به بازار تأسیسات معرفی گردیده اند. عایق الاستومريك سلول بسته لوله ای و رولی (پتویی) از جنس NBR EPDM، تجربه موفق و بسیار درخشانی به عنوان عایق حرارتی و برودتی در صنعت تأسیسات مکانیکی و انواع صنایع وابسته داشته است.

از آنجایی که عایق الاستومری حرارتی برودتی الاستومریک نسوز EPDM برتری های بسیار زیادی نسبت به عایق پشم شیشه دارد، امروزه به صورت عمده در صنعت تأسیسات مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد. عایق فوم الاستومريك سطح خارجی نرم و بادوامی دارد که در مقابل انباشت آلودگی و رطوبت، مقاومت بالایی از خود نشان می دهد؛ بنابراین منجر به مقابله با رشد عوامل بیماری زا و قارچی می شود. همچنین به دلیل سطح مقاومی که عایق الاستومری دارد، در مقایسه با عایق پشم شیشه و سایر عایق های سنتی و قدیمی دارای مقاومت بیشتری (از لحاظ آسیب دیدن) می باشد.

فوم الاستومری عایق الاستومریک یا عایق الاستومری چسبدار نسوز حتی اگر در برابر ضربات مکانیکی آسیب ببیند، قسمت آسیب دیده آن نیز در مقابل جذب رطوبت و رشد قارچ ها و باکتری ها مقاوم است. عایق حرارتی برودتی الاستومری سلول بسته نیاز به کاور و یا پوشش برای جلوگیری از نفوذ رطوبت ندارد؛ زیرا ساختار سلول بسته آن اصولاً آب را به خود جذب نمی نماید.

همچنین در صورت نیاز به مقابله بیشتر با رشد قارچ، این عایق به سادگی تمیز می گردد. فوم الاستومری چسبدار عایق الاستومری یا عایق حرارتی و برودتی الاستومریک سلول بسته به دلیل صلبیت در مقابل فشار مقاومتر است؛ بنابراین خاصیت عایق بودن خود را نسبت به عایق پشم شیشه در مقابل فشار بیشتر حفظ می نماید. این عایق های نسل جدید از سلول های بسته تشکیل گردیده است که در فضای بسته سلول ها، گاز نیتروژن پر شده است. این سلول های غیر متصل، در مقابل رطوبت و فشار مقاومتر بوده و ضریب انتقال حرارت پایین تری دارند. از دیگر خواص و مزایای عایق الاستومری یا عایق الاستومریک می توان به عدم وجود گازهای CFC , HCFC در ساختار آن اشاره نمود.

عایق الاستومری یا فوم الاستومریک چسبدار نسوز ، مقاومت بالایی در مقابل انتشار بخار آب دارد، به طوری که مقدار آب جذب شده توسط عایق در طی مدت 28 روز، فقط 0/09 درصد وزن آن می باشد. در واقع مقدار جذب آب عایق الاستومری نسبت به عایق های سنتی نظیر پشم شیشه 10000 برابر کمتر است و نکته حائز اهمیت در مورد عایق های سنتی مانند پشم شیشه این موضوع می باشد که به ازای هر یک درصد جذب آب، 7 درصد از ارزش ضریب انتفال حرارت آن ها کاسته خواهد شد. دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب عایق الاستومری موجب استفاده گسترده این نوع عایق ها در صنعت تأسیسات مکانیکی گردیده است.

عایق حرارتی و برودتی نسوز، غیر رشته ای و غیر متخلل می باشد؛ این بدان معناست که هیچ گونه ذرات مضری در حین عملکرد و نصب عایق، از آن جدا نخواهد شد و در محیط پیرامون پراکنده نمی شود. ضمناً هیچ گونه ابزار خاصی جهت نصب و اجرای عایق فوم الاستومریک مورد نیاز نمی باشد. همچنین می توان جهت داشتن ظاهری مناسب و زیباتر، در مکان هایی که عایق فوم الاستومری در معرض دید قرار دارد، آن را رنگ نمود. ضمناً، فرآیند نصب و اجرای عایق الاستومریک (عایق فوم الاستومری) نسبت به سایر عایق های سنتی و قدیمی بسیار آسان، سریع، تمیز و با کیفیت تر می باشد. 

عایق چسبدار و حرارتی و برودتی رولی الاستومری و لوله ای (عایق الاستومری نسوز مشکی رنگ) جهت استفاده در فضاهای داخلی به هیچ گونه پوشش و کاوری نیاز ندارد؛ اما جهت استفاده در فضاهای خارجی پیشنهاد می گردد از یک لایه پوشش نظیر آلومینیوم (در ضخامت های گوناگون) جهت حفاظت بیشتر در مقابل عوامل جوی، ضربات مکانیکی و افزایش عمر مفید عایق استفاده گردد. این لایه آلومینیومی عایق که توسط یک لایه پلیمری تقویت شده است می تواند با ضخامت های 130، 170، 230 و 400 میکرون ارائه گردد. در برخی از پروژه های تأسیساتی جهت حفاظت بیشتر از عایق، از ورق های آلومینیومی با ضخامت های 500 و 700 میکرون و یا 1 میلیمتر به صورت جداگانه استفاده می گردد.

ضمناً، عایق الاستومریک رولی (فوم پتویی یا صفحه ای) به صورت پشت چسبدار نیز قابل ارائه می باشد. در این نوع عایق الاستومریک، یک لایه چسب مسلح نخدار به قسمت پشت عایق متصل شده و برای چسباندن عایق الاستومری به سطح، کافی است لایه کاغذی چسب را جدا نموده و عایق  را به سطح موردنظر بچسبانیم.

شایان ذکر است قبل از چسباندن عایق الاستومری (عایق پشت چسبدار) به سطح، می بایست ابتدا محل موردنظر را از گرد و غبار کاملاً پاک نموده، سپس عایق را نصب و اجرا نمود. نصب و اجرای عایق پشت چسبدار یا عایق خود چسبی (به دلیل چسبدار بودن آن) نهایت سادگی را به همراه داشته و موجب صرفه جویی در هزینه، وقت، نیروی انسانی و ... می گردد.

چسب مایع مخصوص عایق جهت چسباندن عایق یا فوم رولی (پتویی یا صفحه ای) و لوله ای به کار می رود. این نوع چسب در قوطی های 1 و 4 لیتری قابل عرضه بوده و دارای چسبندگی فوق العاده ای می باشد.

به منظور پوشش درزهای عایق الاستومری بر روی لوله ها، کانال های گالوانیزه، کلکتورها، منابع و مخازن و ... از سه نوع نوار درزگیر مخصوص عایق الاستومری (تیپ درزگیر) می توان استفاده نمود.

شایان ذکر است عایق های حرارتی و برودتی شرکت ISIDEM ترکیه دارای گواهینامه ها و استانداردهای معتبر داخلی و خارجی می باشد.

برخی از ویژگی های عایق حرارتی و برودتی الاستومریک ISIDEM عبارتند از:

ضریب انتقال حرارت بسیار ناچیز  0.032 w/m.k در دمای صفر درجه سیلسیوس
دارای ساختار سلولی بسته (جذب آب بسیار پایین - کمتر از 9%)
عدم ایجاد خوردگی در فضای بین عایق و لوله 
دامنه عملکرد دمایی بسیار مناسب (110+ تا 80– درجه سانتیگراد)
دارای استاندارد Class A در مقابل حریق (نسوز)
قابلیت نصب و اجرای آسان و راحت با ضخامت های موردنظر
جاذب صدا (عایق صوتی نیز می باشد)
فاقد مواد سمی و مخرب محیط زیست
عدم ایجاد حساسیت و مشکلات تنفسی برای انسان
دارای چگالی 63kg/m3
شایان ذکر است عایق الاستومری فوم الاستومریک در دو نوع لوله ای و رولی با ضخامت های گوناگون تولید می گردد.

همچنین نوعی دیگر از عایق الاستومری فوم الاستومریک دارای روکش آلومینیومی جهت محافظت بیشتر از عایق در فضای باز بوده که در انواع و ضخامت های گوناگون قابل ارائه می باشد.

ضخامت روکش آلومینیومی عایق های حرارتی و برودتی
از70 میکرون، 130 میکرون، 170 میکرون، 230 میکرون و تا 400 میکرون.

قیمت عایق صوتی
بروز را لطفا از شماره تماس شرکت بخواهید
سپاس از اینکه از وبسایت ما دیدن فرمودید.